Smartcat הוא צ'אט בוט שעוזר לך למצוא את התוכן הטוב ביותר עבור הבלוג או האתר שלך

Smartcat היא פלטפורמה המאפשרת לך ליצור צ'אט בוט משלך. זהו כלי נהדר לעסקים שרוצים לשפר את שירות הלקוחות ולגרום ללקוחות שלהם להרגיש מוערכים יותר.

החברה כבר שיתפה פעולה עם מותגים כמו Lowe's, American Express ו-Dell.

צ'אט בוט המופעל על ידי AI של Smartcat יכול לענות על שאלות לגבי מוצרים, לספק המלצות למוצרים ואפילו לשלוח ללקוח סרטון של איך המוצר עובד.

Smartcat הוא צ'אט בוט שנועד לעזור לך למצוא את מזון החתולים הטוב ביותר עבור החתול שלך. הוא פותח על ידי חברה בשם Petchatz.

אתה יכול להקליד את השם של המותג האהוב עליך או מרכיבים כמו "דגים" או "ללא דגנים" ב-Smartcat, וזה ייתן לך המלצות על סמך מה שהקלדת.

Smartcat הוא צ'אט בוט המספק שירות לקוחות אוטומטי. הוא יכול לענות על שאלות על מוצרי החברה, לספק תמיכה לבעיות טכניות ולהציע משוב על חווית הלקוח.

החברה נוסדה ב-2009 על ידי מארק ריטמן, שחיפש דרך לצמצם עלויות ולהגביר את היעילות. הוא ראה בצ'אטבוטים את הפתרון לשתי הבעיות הללו.

ניתן להשתמש בצ'אט בוט בדרכים רבות כולל:

– מתן שירות לקוחות

– עדכון לקוחות על מהדורות מוצרים חדשים

– מתן מידע על ההיסטוריה של החברה או על מוצריה

– פתרון בעיות טכניות

Smartcat הוא צ'טבוט שיכול לייצר תוכן לכל נישה. זהו כלי שיכול לשמש סופרים כדי ליצור רעיונות למאמרים ולפוסטים בבלוג שלהם. הקופירייטרים יכולים להשתמש בעוזרת הבינה המלאכותית הזו כדי להיפטר מחסימת הכותבים ולקבל רעיונות חדשים לתוכן שהם כותבים.

קופירייטרים לא יוחלפו בעוזרי AI, אבל הם מספקים סיוע בצורה יעילה.

Smartcat הוא צ'טבוט המתמקד במתן תוכן לתעשיית האירוח. החברה משתמשת בבינה מלאכותית להפקת תוכן ומציעה שירות שיכול לשמש מסעדות, בתי מלון ועסקים אחרים בתעשיית האירוח.

החברה קיימת מאז 2016 ומאז היא גדלה בהתמדה. כעת היא מספקת את שירותיה ליותר מ-5000 לקוחות.

Smartcat היא אפליקציה המופעלת על ידי בינה מלאכותית המסייעת למהנדסים ולאנשים בעלי ידע טכנולוגי ליצור אתר בכמה קליקים בלבד. הוא מייצר את קוד ה-HTML, CSS ו-JavaScript עבור האתר שלך.

החברה נוסדה ב-2016 על ידי שני בוגרי מדעי המחשב של סטנפורד, אלכסיי קובלב ואיליה וולודארסקי. הם חיפשו דרך לעזור לחברים שלהם שהיו עסוקים מכדי לבנות אתרים משלהם. החברה ממוקמת בסן פרנסיסקו, קליפורניה והיא כבר גייסה 4 מיליון דולר במימון ממשקיעים כמו Y Combinator, SV Angel ו-Homebrew Ventures.

Smartcat הוא עוזר כתיבת תוכן המופעל על ידי AI המסייע לסוכנויות דיגיטליות ביצירת התוכן שלהן.

הכלי יכול לשמש ליצירת פוסטים בבלוג, מאמרים, דפי אינטרנט ופוסטים ברשתות חברתיות. יש לו גם תכונת צ'אטבוט. כותב הבינה המלאכותית יכול לענות על שאלות בנושא ולהציע רעיונות רלוונטיים לקופירייטר.

חתול חכם הוא מכונת בינה מלאכותית שנועדה להשלים משימה נתונה. הוא מתוכנת בצורה כזו שהוא יכול להשלים את המשימה ללא כל התערבות אנושית.

הדוגמה הטובה ביותר לכך תהיה Roomba, שהוא שואב אבק אוטומטי. מכשיר זה נע בכוחות עצמו ומנקה כל לכלוך או אבק שהוא נתקל על הרצפה.

Smartcat הוא סטארטאפ שעוזר לכותבי תוכן לייצר רעיונות למאמרים שלהם. עוזר הכתיבה בינה מלאכותית "לומד" על העדפותיו וסגנונו של הכותב ומייצר רעיונות לתוכן בהתאם. ניתן גם לאמן אותו לייצר תוכן לנושא או נישה ספציפיים.

עוזר הכתיבה בינה מלאכותית אינטליגנטי מספיק כדי להבין את העדפותיו, סגנונו וטון הדיבור של הכותב ויציע הצעות על סמך זה. ניתן גם לאמן אותו לייצר תוכן לנושא או נישה ספציפיים.

Smartcat הוא עוזר כתיבה בינה מלאכותית המשתמשת בבינה מלאכותית כדי ליצור תוכן. זה יכול לשמש במגוון הקשרים, כמו הפקת תוכן לנושא או נישה ספציפיים, או הפקת כל מיני סוגים של תוכן עבור לקוחות.

כלי הכתיבה של AI משתמש בבינה מלאכותית כדי ליצור תוכן. זה יכול לשמש במגוון הקשרים, כמו הפקת תוכן לנושא או נישה ספציפיים, או הפקת כל מיני סוגים של תוכן עבור לקוחות.

Smartcat הוא עוזר AI שיכול לא רק לייצר רעיונות תוכן אלא גם לכתוב אותם. הוא פותח על ידי צוות של קופירייטרים ומהנדסים שרצו למצוא פתרון לחסימה של כותבים.

האפליקציה חופשית לשימוש והיא הורדה על ידי למעלה מ-100,000 אנשים בשנה האחרונה. זה זמין במכשירי iOS ואנדרואיד.

החברה פועלת כבר שלוש שנים ומדובר בסטארט-אפ שמתמחה בצ'טבוטים. מטרתו העיקרית היא להפוך את שירות הלקוחות ליעיל ככל האפשר.

הצ'אטבוט של Smartcat נועד לענות על שאילתות לקוחות ולעזור להם למצוא את מה שהם מחפשים באתר. הלקוח פשוט מקליד את השאילתה שלו בתיבת הצ'אט, והבוט מגיב בתשובה.

אל תעצרו כאן
יש עוד מה לגלות