צ'אט בוט – הכלי החדש של האוטומציה

צ'טבוטים הופכים פופולריים יותר ויותר בעולם השיווק. זה לא נדיר לראות היום צ'טבוט באתר מותג ידוע. צ'אטבוטים נמצאים בשימוש כבר זמן מה בשירות הלקוחות, אך כעת משתמשים בהם כדי לתקשר עם לקוחות פוטנציאליים. הם יכולים לענות על כל שאלה שיש ללקוח לגבי המוצר או השירות שמציעה החברה וגם להציע להם על קנייתו.

עם צ'אטבוטים, הלקוחות כבר לא צריכים לחכות שעות לפני קבלת תשובה מסוכני שירות לקוחות. למעשה, צ'אטבוטים יכולים להחליף מספר סוכני שירות לקוחות, דבר שיהיה הרבה פחות יקר עבור חברות, במיוחד כאשר העסק שלהם מגיע למיליוני לקוחות.

צ'אט בוטים קיימים כבר זמן מה, אך כעת הם מאומצים על ידי עסקים ככלי לאוטומציה עסקית.

צ'טבוטים הופכים פופולריים יותר ויותר בעולם השיווק. הם יכולים לשמש לאוטומציה של שירות לקוחות, הודעות פרסומות ומסחר אלקטרוני. חברות השתמשו בהם להצלחה רבה על מנת להגדיל את ההמרות, לייצר לידים או לספק מידע עדכני על המוצרים שלהם.

צ'טבוטים הם הדרך החדשה והחדשנית לאוטומציה שיווקית בעסקים. טווח ההגעה של צ'טבוטים גדל מיום ליום, והם צפויים להיות חלק מעסקים רבים אחרים בעתיד.

ניתן להשתמש בצ'אטבוטים גם לאוטומציה שיווקית. ניתן לתכנת צ'אטבוטים לענות על שאילתות לקוחות ולספק להם מידע מותאם אישית.

עסקים בכל סדר גודל יכולים להפיק תועלת מצ'אטבוטים ומהשימוש בהם באוטומציה שיווקית מכיוון שזה מקצר את הזמן הנדרש לענות על שאילתות לקוחות וחשוב מכך, הם זולים משמעותית מכל משאב אנושי.

אוטומציה עסקית של צ'טבוט יכולה להפוך את העבודה לקלה יותר ולצורך פחות זמן עבור משווקים מכיוון שהיא עוזרת להם לבצע אוטומציה של משימות שחוזרות על עצמן כמו שליחת קמפיינים בדוא"ל, מענה לפניות לקוחות ויצירת לידים בין אם משתמשים במערכות זאפייר או אינטגורמט.

מה זה צ’אט בוט? כמה דברים חשובים:

צ'אט בוט הוא תוכנת מחשב המאפשרת לאנשים לנהל שיחות עם השירותים או המוצרים של החברה.

צ'אטבוטים משמשים גם למטרות שיווקיות. הם משמשים כדי לענות לפניות של לקוחות, לשלוח הצעות, ואפילו ליצור תוכן.

צ'אט בוט הוא מערכת אוטומטית שעונה לבקשות שירות לקוחות ללא צורך בהתערבות אנושית.

צ'אט בוטים הם תוכנות מחשב שנועדו לדמות שיחה עם אדם אחד או יותר, למטרות שירות לקוחות, חינוך, בידור אינטראקטיבי ואף מאפשרים אפילו זימון תורים והכל דרך האינטרנט.

צ'טבוטים נקראים גם "סוכני שיחה" מכיוון שהם פועלים על ידי מענה לשאילתות המשתמשים באופן כמעט זהה לזו שאדם היה מגיב.

צ'טבוט הוא תוכנת מחשב שיכולה לתקשר באמצעות שיחה מדוברת או כתובה על מנת לספק מידע או סיוע.

הכלים הללו משמשים לאוטומציה שיווקית, אוטומציה עסקית, שירות לקוחות ותעשיות רבות אחרות. צ'אטבוטים משולבים לרוב במערכת ניהול התוכן (CMS) של החברה או בתוכנת תכנון משאבים ארגוניים (ERP).

הם ידועים ביכולות השיחה שלהם וביכולת להבין שיחות בשפה טבעית. זה עוזר להם להבין את הכוונה של האדם איתו הם מדברים.

אוטומציה עם צ'אט בוט בפייסבוק

צ'אטבוטים הם אמצעי נהדר לאוטומציה מכיוון שניתן לגשת אליהם מפייסבוק במכשיר נייד או משולחן עבודה. יש להם גם פוטנציאל להיות אישיים ומגיבים יותר מרשימת דוא"ל או טופס יצירת קשר. עסקים יכולים לחסוך זמן על ידי שימוש בצ'אט בוטים עבור שירות לקוחות, אוטומציה שיווקית ומשימות אוטומציה עסקית.

הם מספקים חוויה אישית יותר ללקוחות עם תשובות מהירות לשאלות פשוטות, ובמקביל משחררים סוכני שירות לקוחות שיכולים להתמקד במשימות ברמה גבוהה יותר. עבור משווקים, לצ'אטבוטים יש פוטנציאל להפוך משימות שיווק רבות לאוטומטיות כמו יצירת לידים והסברה למכירות. Chatbots גם עוזרים בפעולות העסקיות על ידי אוטומציה של איסוף ודיווח נתונים.

הצ'אטבוט הוא תוכנית אוטומטית המגיבה בדרך כלל לפניות לקוחות. ניתן לתכנת את הבוט להגיב לכל מספר של שאילתות עם התשובות שהחברה רוצה שהוא יגיד.

פייסבוק השיקה ניסוי שבו צ'אטבוטים ישולבו באפליקציית המסנג'ר שלה. הצ'טבוטים נועדו לסייע לעסקים לספק ללקוחות שירות לקוחות ואוטומציה שיווקית.

הצ'אט בוטים החדשים של פייסבוק מציעים לעסקים את היכולת להפוך משימות שירות לקוחות ומשימות שיווק לאוטומטיות, כולל מענה על שאלות, מתן התראות, תזכורות או עדכונים אחרים; אספקת פרסום ממוקד; וסיוע ללקוחות למצוא פריטים או שירותים ספציפיים.

צ'אט בוטים הם סוג חדש של עוזרי שירות לקוחות שנחשבים באופן נרחב לעתיד שירות הלקוחות.

צ'אט בוט יכול לעזור ללקוחות עם השאילתות שלהם ולספק להם מידע על המוצרים והשירותים. הלקוחות לא צריכים לחכות שמישהו יענה בדיגיטל או בטלפון. זו תהיה דרך יעילה למשוך לקוחות ולשמר אותם לאורך זמן מכיוון שהיא חוסכת זמן לשני הצדדים המעורבים.

 

עור צעיר

שנישאר צעירים לנצח – חמישה טיפים לשמירה על עור צעיר ובריא

שמירה על עור הפנים שלנו חיוני ובריא היא משימה לא פשוטה, הדורשת מאיתנו תשומת לב וזמן. אבל אל דאגה, בזכות כמה צעדים פשוטים שאפשר להתחיל כבר עכשיו, אין ספר שזה הולך להיות פשוט יותר. הפעם, אלו 5 טיפים שקל ליישם ויכולים לתת לעור שלכם בדיוק את מה שחסר לו.

שיווק באינטרנט

הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת חברת לשיווק באינטרנט כיום

השיווק הדיגיטלי הלך וצמח בעשור האחרון (אולי אפילו בשני העשורים האחרונים) בצורה כזו שבעלי עסקים כבר לא יכולים להישאר אדישים לנוכח העוצמות ואפשרויות הפרסום באינטרנט. כל בעל עסק כיום, בין אם מדובר ביזם חדש המקים את העסק שלו לראשונה, לבין בעל עסק ותיק ומקצועי, רוצים להשקיע בשיווק הדיגיטלי ולקדם את העסק באינטרנט. הבסיס להצלחה בנושא זה הוא כמובן בחירת חברה לשיווק באינטרנט מקצועית ומנוסה שגם תתאים לכם.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

חקור את הלא נחקר: טיולי רייזרים סביב הכנרת הקסומה

אם אתם מחפשים הרפתקה ייחודית ובלתי נשכחת בישראל, אל תחפשו רחוק יותר מאשר טיול רייזרים סביב הכנרת המהפנטת. אזור זה לא רק עשיר במשמעות היסטורית ותנ"כית, אלא הוא גם מציע נופים עוצרי נשימה שניתן להעריך במלואם רק מנקודת התצפית המחוספסת והרב-תכליתית של ג'יפ.