נקודות אשראי –מה זה וכיצד זה יכול לשרת אותנו?

לחברות אשראי ישנן דרכים שונות למשוך אליהן לקוחות חדשים ולשמור על לקוחות קיימים. הן עושות זאת באמצעות כרטיסי אשראי שונים, עמלות נמוכות, מסגרות אשראי גבוהות, הסדרי תשלום נוחים ועוד שורה ארוכה של צ'ופרים והטבות אשר הופכות את השימוש בכרטיס אשראי לאטרקטיבי ביותר.

אחת הדרכים של החברות למשוך אליהן לקוחות שונים, היא באמצעות נקודות אשראי. מדובר על שיטה מאוד פופולארית ומקובלת בקרב חברות שונות. צריך לומר, עם השנים חברות ובתי עסק רבים ברחבי העולם החלו להשתמש אף הם בשיטה זו בדרכים שונות בתחום שלהם. מאחר ומדובר בשיטה מאוד פשוטה אשר יכולה לשרת את הלקוחות מצד אחד, ואת החברות בדרכים מגוונות, מצד שני.

לפני שנסביר מה זו שיטת נקודות אשראי חשוב להדגיש, שזה אחד מפרמטרים רבים שיכולים להשפיע על ההחלטה שלנו אם לעבוד עם חברה כזו או אחרת ואיזה כרטיס לבחור. בין אם אתם משתמשים בכרטיס פשוט או יוקרתי, רצוי מאוד לבדוק מה החברה מציעה לכם בהיבט זה בשביל להחליט עם מי לעבוד.

מה זה נקודות אשראי וכיצד אפשר להשתמש בהן?

הרעיון של נקודות אשראי הוא מאוד פשוט. על כל רכישה שמבצעים בכרטיס מקבלים נקודות, ואלה יכולות לשמש אותנו לצרכים שונים. למשל, אנחנו יכולים לאסוף שורה של נקודות על פי עסקאות מסוימות, ואז להשתמש בהן לצורך קבלת הטבה לרכישת כרטיס לסרט, הופעה או אירוע אחר, ארוחה במסעדה ואינספור דברים אחרים.

ככל שמבצעים יותר עסקאות מקבלים יותר נקודות, ככל שהעסקאות יותר גדולות ומשמעותיות, כך כמות הנקודות יותר גדולה, ככל שהכרטיס הוא יותר יוקרתי כך גם המקומות בהם אפשר להשתמש בנקודות הם יותר יוקרתיים (טיסות, בתי מלון, מסעדות, חנויות בגדים ועוד).

בסופו של דבר, נקודות אשראי אמורות לאפשר לנו ליהנות מהרבה יותר אפשרויות כלכליות, לבצע יותר עסקים בתנאים אופטימאליים, וליהנות מהטבות ייחודיות ואטרקטיביות.

איך בוחרים כרטיס על פי נקודות אשראי?

ברמה הבסיסית, כל חברה מציעה לנו כרטיס אשראי רגיל ובו הטבות של נקודות אשראי המבוססות על גובה העסקאות שאנחנו מבצעים. החברה דואגת להמיר סכומים מסוימים לנקודות וכך היא מחשבת כמה אנחנו צוברים בכל העסקה ובאופן כללי.

לעומת זאת, ישנם כרטיסים מיוחדים המאפשרים לנו ליהנות מהטבות ייחודיות. למשל, אנחנו יכולים ליהנות מהטבה ייחודית של נקודות אשראי עבור כרטיסי טיסה, בתי מלון או דברים אחרים שקשורים לעולם הנסיעות. מדובר על נקודות המזכים אותנו בהנחות משמעותיות. ישנן חברות המספקות גם נקודות אשראי בהיבטים אחרים ספציפיים, בין אם זה אירועים והופעות, בין אם זה בתחומים שיכולים לדבר אלינו יותר.

לכן כשאנחנו בוחרים כרטיס אשראי מסוים, רצוי לבדוק האם הכרטיס מספק לנו נקודות אשראי באופן כללי או בתחום ספציפי שמדבר אלינו.

עור צעיר

שנישאר צעירים לנצח – חמישה טיפים לשמירה על עור צעיר ובריא

שמירה על עור הפנים שלנו חיוני ובריא היא משימה לא פשוטה, הדורשת מאיתנו תשומת לב וזמן. אבל אל דאגה, בזכות כמה צעדים פשוטים שאפשר להתחיל כבר עכשיו, אין ספר שזה הולך להיות פשוט יותר. הפעם, אלו 5 טיפים שקל ליישם ויכולים לתת לעור שלכם בדיוק את מה שחסר לו.

שיווק באינטרנט

הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת חברת לשיווק באינטרנט כיום

השיווק הדיגיטלי הלך וצמח בעשור האחרון (אולי אפילו בשני העשורים האחרונים) בצורה כזו שבעלי עסקים כבר לא יכולים להישאר אדישים לנוכח העוצמות ואפשרויות הפרסום באינטרנט. כל בעל עסק כיום, בין אם מדובר ביזם חדש המקים את העסק שלו לראשונה, לבין בעל עסק ותיק ומקצועי, רוצים להשקיע בשיווק הדיגיטלי ולקדם את העסק באינטרנט. הבסיס להצלחה בנושא זה הוא כמובן בחירת חברה לשיווק באינטרנט מקצועית ומנוסה שגם תתאים לכם.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

חקור את הלא נחקר: טיולי רייזרים סביב הכנרת הקסומה

אם אתם מחפשים הרפתקה ייחודית ובלתי נשכחת בישראל, אל תחפשו רחוק יותר מאשר טיול רייזרים סביב הכנרת המהפנטת. אזור זה לא רק עשיר במשמעות היסטורית ותנ"כית, אלא הוא גם מציע נופים עוצרי נשימה שניתן להעריך במלואם רק מנקודת התצפית המחוספסת והרב-תכליתית של ג'יפ.