מה עושים כאשר ניתוח פלסטי משתבש ?

כאשר ניתוח פלסטי משתבש, המטופלים יכולים לסבול פיזית, רגשית וחברתית. סיבוכי ניתוח פלסטי כוללים נזק לאיברים, נזק עצבי, פקקת ורידים עמוקה ומצבים אחרים שעלולים להחליש את המטופל. עורך דין למקרים של רשלנות רפואית בניתוח פלסטי עשוי לעזור לקורבנות לרדוף אחרי הצדק ולקבל פיצוי על ההפסדים שלהם.

מדי שנה מבוצעים בישראל אלפי ניתוחים פלסטיים. אנשים רבים עוברים הליכים אלה כדי לשפר את המראה שלהם או לשחזר את התפקוד הפיזי. למרבה הצער, כפי שעורכי דין לרשלנות רפואית יכולים להעיד, ניתוח קוסמטי לא תמיד מניב את התוצאות הרצויות. סיבוכי ניתוח פלסטי עלולים לגרום למצבים כואבים, קבועים או מסכני חיים.

מה קורה כאשר ניתוח פלסטי משתבש?

רשלנות רפואית בביצוע ניתוח פלסטי עלולה לגרום לבעיות קוסמטיות שונות. אלה כוללות חבורות, צלקות ותוצאות סופיות שנופלות מתחת לציפיות המטופל. במקרים חמורים, המטופלים עלולים לסבול מעיוות עקב טעויות במהלך ההליך או סיבוכים לאחר מכן. לשינויים קוסמטיים בלתי מכוונים אלו עשויות להיות השפעות פסיכולוגיות מתמשכות.

ניתוח פלסטי גם חושף את המטופלים לסיבוכים שונים הקשורים להליכים פולשניים. המטומה, או שטף דם מקומי ודימום פנימי הם שני סיכונים במהלך ניתוחים רבים. בעיה שכיחה נוספת היא זיהום באתר הניתוח אשר עלול לאיים על האזור המנותח ועל בריאותו הכללית של המטופל. לבסוף, לסיבוכי ההרדמה יכולות להיות השלכות חמורות, כולל שבץ מוחי, התקף לב ואפילו מוות.

בנוסף, בהתאם להליך, מטופלים עשויים לעמוד בפני סיכונים ייחודיים אחרים. כפי שכל עורכי הדין לרשלנות רפואית בניתוח יודעים, הסיכונים כוללים:

  • נזק לאיברים – ניקוב איברים יכול להתרחש במהלך ניתוחים פלסטיים רבים. הציוד המשמש לביצוע שאיבת שומן עלול לסכן במיוחד את המטופלים לנזק לאיברים.
  • פקקת ורידים עמוקה – חלק מההליכים מעלים את הסיכון ל-DVT, הכרוך ביצירת קריש דם בוורידים עמוקים. קריש זה יכול להשתחרר ולגרום לתסחיף ריאתי, או לחסימה של עורק בריאות, שעלול להיות קטלני.
  • נזק עצבי – זה יכול לגרום לעקצוצים, כאב, אובדן תחושה, חולשה ואפילו שיתוק שרירים. נזק עצבי עלול להתרחש כאשר עצבים נחתכים, נצרבים או נמתחים במהלך הניתוח.

לרבים מסיבוכים אלה של ניתוחים קוסמטיים יכולות להיות השלכות משנות חיים. מלבד הוצאות רפואיות משמעותיות, הנפגעים עלולים להתמודד עם סבל רגשי, בעיות בריאות גופניות או הגבלות תפקוד. כאשר תוצאות אלו נובעות מטיפול רפואי רשלני, הנפגעים עשויים לדרוש פיצוי כספי. עורך דין לרשלנות רפואית הוא הדרך הטובה ביותר לסייע ולהבטיח שהקורבנות יקבלו את הפיצויים הדרושים להם כדי להחלים ולחייב את הצדדים האחראים באחריות. חוק ההתיישנות בגין רשלנות רפואית במדינת ישראל הוא בדרך כלל 7 שנים מהתאריך שבו גיליתם אודות הנזק שנגרם לכם. עם זאת, חלים חריגים לעתים ולכן בכל מקרה מומלץ לבדוק אם באפשרותכם להגיש תביעה.

עורך דין לרשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים עשוי לעזור לכם להוכיח רשלנות

קביעה אם הטיפול הרפואי נפל מתחת לסטנדרט הזהירות הנדרש והמצופה מהרופא היא לעתים קרובות מאתגרת. רופאים בדרך כלל חייבים לקבל החלטות סובייקטיביות על סמך נסיבות ייחודיות. בדרך כלל, על הנפגעים להוכיח שרופא סיפק טיפול רפואי רשלני באמצעות עדות של עד מומחה.

על המומחה להראות שאכן נגרמה רשלנות ורשלנות זו היא שהובילה לנזקים מהם אתם סובלים. בהתחשב בכך, נפגעי רשלנות רפואית פלסטית עשויים להפיק תועלת מלפנות לסיוע של עורך דין. עורך הדין עתיד לפנות למומחה המתאים כמו גם לבצע הערכה מדויקת ככל האפשר של שווי התביעה.

עורכי דין לרשלנות רפואית נוהגים לגבות מהלקוחות שכר טרחה על בסיס הצלחה בלבד כך שאם תביעתכם בסופו של דבר נכשלה גם עורך הדין לא יקבל שכר טרחה כלל.

טיפול באין אונות

פתרונות טבעיים חדשים לטיפול באין אונות: מבט מקיף

אין אונות היא מצב שבו מרגישים חסר בגרמות חיצוניות לחיים שלנו. זהו מצב שבו אדם מרגיש שאינו נתקל במכשולים או בדיכאון. זה יכול להיות בגלל מצב כלכלי טוב, או מצב רוחני יציב. אף על פי שמדובר במצב שמרגיש כאילו הוא מבוקש, המצב הזה יכול להוביל לבעיות שונות.

צלם מקצועי

מה זה צילום תדמית ומדוע בחירת צלם איכותי היא קריטית?

בעידן הדיגיטלי המהיר של ימינו, כוחו של הרושם החזותי הראשון אינו מובן מאליו. צילום תדמית, ענף צילום מיוחד שמטרתו ללכוד את מהותם של יחידים או קבוצות בצורה שמייצגת בצורה הטובה ביותר את האישיות, הערכים והחזון שלהם, הפך לכלי חיוני למיתוג אישי ושיווק תאגידי. סוג צילום זה חורג מאסתטיקה גרידא, ומשמש כמדיום להעברת הסיפור והאתוס של האדם בצורה יעילה לעולם. כאשר הסיכונים כה גבוהים, בחירת הצלם – מקצוען בעל לא רק מיומנות טכנית אלא גם הבנה עמוקה של הניואנסים של צילום תדמית – הופכת לבעלת חשיבות עליונה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

HI TECH מחשב

למצוא את מסלול הקריירה שלך בהייטק באזור כנרת

חשבתם פעם לפתח קריירה בהייטק? אם המחשבה הזאת חלפה בראש שלכם יש סיכוי טוב שעלה לכם חשש שתצטרכו לעבור דירה. אך עם עליית חברות ההייטק באזור הכנרת, יש היום הזדמנויות רבות לפתח קריירה בתעשייה גם בלי לעבור לתל אביב או רעננה. 

משרד

השפעתה של סתיו על יעילות העבודה: כיצד עוזרת אישית יכולה לשנות את המשחק

אנחנו חיים בתקופה, בה התחושה של כל אחד ואחת מאיתנו, בוודאי הורים לילדים, שאין להם מספיק זמן לשום דבר, לא לעצמם, לא לילדים שלהם, לא לנהל משק בית. הרבה פעמים נדמה שהעבודה לוקחת את כל הזמן מאיתנו ואם לא היא, אז סידורים ופרוצדורות שאנחנו צריכים לבצע עבור הבית ובני המשפחה, ואז הזמן הפנוי שלנו נעלם.