איך נגרמת רטיבות תת רצפתית והפתרון לכך

יכולות להיות כל מיני סיבות שיביאו אתכם להתמודד עם רטיבות תת רצפתית בבית. בסיטואציות מסוימות תוכלו למנוע את הרטיבות הבאה, ובחלק מהמקרים לא תהיה לכם יכולת להשפיע. אך בכל מה שקשור לבעיות שונות במערכת הניקוז, הידע שיש לכם ביד הוא כוח. תוכלו להשתמש בו על מנת למנוע את הבעיה הבאה או לכל הפחות להרחיק אותה. אז כיצד רטיבות מתחת לרצפה נגרמת ואיך אפשר לפתור אותה פעם אחת ולתמיד? יצאנו לבחון את העניין הזה על מנת לספק לכם תשובות חד משמעיות.

 

כיצד נוצרת רטיבות מתחת לרצפה?

קשה מאוד לתת אפשרות אחת ספציפית שתהיה רלוונטית גם למקרה שלכם. הרי יכולות להיות כל מיני סיבות שיביאו אתכם להתמודד עם רטיבות מתחת לריצוף. אך ברוב המקרים מדובר על פיצוץ של צינור שהביא אתכם למצב הספציפי הזה. מאוד יכול להיות כי גם איטום לקוי של הריצוף בבית מביא לחלחול של מים אל מתחת לפני השטח. אך כמובן שנוכל לספר לכם על עוד המון סיבות שאפילו לא תוכלו לעלות בדעתכם.

 

מי אמור להתמודד עם הרטיבות?

זה יכול להיות מאוד מפתה לנסות לתקן את הרטיבות בעצמכם. אך אנו מציעים לכם להזמין איש מקצוע אשר מתמחה בתיקון של רטיבויות מכל הסוגים. הוא האיש הנכון שידע מה צריך לעשות על מנת להחזיר את המצב לקדמותו. אם אתם תנסו להתמודד עם הרטיבות לבד, מאוד יכול להיות כי תתקלו בתקרת זכוכית. הרי אין לכם את הציוד ואת הידע הנדרש על מנת להחזיר את המצב לקדמותו. כך שמוטב שאתם תמשיכו לעשות דברים אחרים שבהם אתם טובים.

 

כיצד פותרים רטיבות מתחת לרצפה?

על מנת להתמודד עם הרטיבות הכלואה מתחת לרצפה ישנו צורך לייבש אותה. פעולת ייבוש תת רצפתי מתבצעת על ידי החדרת מכשיר מיוחד ששואב את המים. על מנת להחדיר את המכשיר המיוחד ישנו צורך לעשות חור קטן בריצוף. ברוב המקרים מבצעים את החור במקום נסתר מהעין על מנת שהוא לא יפריע. במקרים שבהם החור כן מפריע לכם, תהיה אפשרות להחליף את הריצוף הספציפי שעשו בו חור.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

נזילות יכולות להתרחש בכל נקודה בבית

ישנן סיבות רבות לנזילה בבית פרטי. הנפוץ ביותר הוא האסלה שעלולה להיות דולפת מתחתית המיכל או מהאטימה של שסתום ההדחה. סיבות אחרות עשויות להיות מכונת