שרוולי פסולת

שרוולי פסולת משמשים לפינוי פסולת.

הם מעוצבים בצורה כזו שניתן להוציאם בקלות ובמהירות מפח האשפה למיחזור.

שרוולי פסולת נמצאים בשימוש בתעשיית הייצור כדי להפחית את כמות הפסולת המיוצרת על ידי הפחתת מספר הגרוטאות הנוצרות במהלך הייצור. חברות כמו Dell ו-HP Inc. משתמשות בהן רבות, מכיוון שהן יכולות לחסוך להן הרבה כסף בכל הנוגע לסילוק חומרי הגרוטאות שלהן.

הסוגים הנפוצים ביותר של שרוולי פסולת עשויים מנייר, קרטון או פלסטיק, אך חברות מתחילות גם לחקור חומרים אחרים כמו אלומיניום, פלדה או אפילו גומי עבור שרוולי הפסולת שלהם.

שרוולי פסולת הם מפגע סביבתי ומפגע בטיחותי.

הם גם מהווים מפגע שריפה ומפגע בריאותי עבור העובדים המטפלים בהם.

שרוולי פסולת עשויים מפוליפרופילן, שהוא דליק, רעיל, ומתפרק לגזים רעילים בעת שריפה. זה גם מאוד קשה לנקות ועלול להיות מסוכן אם זה מגיע על העור או בעיניים.

הדרך הנפוצה ביותר לסילוק שרוולי פסולת היא להכניס אותם למזבלות שם עלולות להימשך עד 500 שנים להתפרק. זה מוביל לזיהום מים רב מכיוון שהפוליפרופילן יזהם את מי התהום והאדמה בכימיקלים הרעילים שלו

שרוול פסולת הוא שקית ניילון המונחת על הצינור של שואב אבק כדי למנוע מאבק ולכלוך לחדור לתוך המיכל.

הפעם הראשונה שראיתי שרוול פסולת הייתה בבית שלי. אבא שלי בדיוק קנה שואב אבק חדש, אבל הוא הביא אותו הביתה בלי לשים את שרוול הפסולת. שאבנו כמה מהנעליים והגרביים הישנות שלו כשהבחנו שיש אבק על כל הרצפה. שמנו במהירות את שרוולי הפסולת, והכל היה בסדר אחרי זה.

שרוולי פסולת הם לא רק לשואבים! הם יכולים לשמש גם למטרות אחרות! אתה יכול להשתמש בהם כדי לכסות את הצמחים שלך או אפילו את קערת המים של חיית המחמד שלך!

שרוולי הפסולת הם מחזה נפוץ מאוד בחברה המודרנית.

הם נמצאים בדרך כלל על הקרקע, בפח האשפה או על הרצפה.

שרוולי פסולת קיימים כבר זמן רב ועדיין משתמשים בהם בדרכים שונות. למשל, הם יכולים לשמש כמחסום הגנה מפני חומרים מסוכנים, כאמצעי לאחסון פריטים שאחרת היו הולכים לאיבוד, או כחלופה לפחי אשפה.

השימוש בשרוולי פסולת הפך גם לפופולרי יותר בגלל העלות-תועלת והיתרונות הסביבתיים שלהם.

שרוולים פסולת הם דרך מצוינת לייעוד מחדש חולצות ומכנסיים ישנים שאולי יש לך בארון שלך.

הם יכולים לשמש כרפידות חמות, כותרות או תחתיות. כמו בחברת המרכז להשכרת שרוולי פסולת

הצעד הראשון הוא לחתוך את השרוולים מהחולצה או המכנסיים. לאחר מכן השתמש במרתף תפר כדי להסיר את התפרים מפתח השרוול. לבסוף, תפרו את פתח השרוול וסיימתם!

שרוולים פסולת הם דרך מצוינת למנוע מהבגדים שלך להתקמט.

הם עובדים טוב במיוחד כאשר יש לך הרבה בגדים לאחסן באותו ארון.

סוגים שונים של שרוולי פסולת זמינים וניתן למצוא אותם ברוב החנויות כמו אמזון, Walmart ו-Target. אתה יכול גם למצוא אותם באינטרנט ולקבל אותם במשלוח ישר לדלת שלך.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

נזילות יכולות להתרחש בכל נקודה בבית

ישנן סיבות רבות לנזילה בבית פרטי. הנפוץ ביותר הוא האסלה שעלולה להיות דולפת מתחתית המיכל או מהאטימה של שסתום ההדחה. סיבות אחרות עשויות להיות מכונת