שעוני יד לגבר

שעוני יד היו סמל לגבריות ולעוצמה מאז שהומצאו לראשונה. הם גם סמל סטטוס, וזו הסיבה שהם כל כך פופולריים בקרב גברים.

שעון היד הראשון הומצא במאה ה-17 על ידי אברהם-לואי ברגה. הוא יצר שעון שהיה קטן מספיק כדי לענוד אותו על פרק היד וניתן להשתמש בו במקום שעוני כיס. לשעון הייתה שרשרת המחוברת לחולצה או לחגורה ותאפשר לו לתלות מחוץ לכיסים. עיצוב זה איפשר לגברים שלבשו מעילים ארוכים עדיין לקבל גישה לשעונים שלהם מבלי שייתפסו בדבר או ידרשו מהם להוריד את המעיל בכל פעם שהם רצו לבדוק את השעה.

 

שעון היד קיים כבר מאות שנים והתפתח עם הזמן

זהו אביזר הכרחי לגברים, והוא גם סמל לכוח.

שעון היד הראשון נוצר על ידי שענים במאה ה-16. היא נקראה "ביצת נירנברג" כי היא הייתה עגולה ודומה לביצה. שעון היד הראשון לא תוכנן לענידה על פרק כף היד, אלא על שרשרת או סרט סביב הצוואר.

בשנת 1868 המציא אברהם-לואי ברגה סוג חדש של שעון שניתן לענוד על פרק כף היד. עיצוב זה הפך לפופולרי בקרב נשים מכיוון שהן יכלו לענוד אותם בזמן עבודה במטבח או ביצוע מטלות ברחבי הבית מבלי לחשוש לשבור את השעונים שלהן מהתקלות במשטחים קשים.

תוכלו למצוא זאת אצל עדן שעונים אתר למכירת שעונים

שעון יד הוא שעון שעונדים על פרק כף היד. הוא נועד ללבוש במצבים שבהם ניתן לראות אותו בקלות, כמו בזמן נהיגה או בעבודה.

שעון הוא אביזר אופנה חשוב. ניתן ללבוש אותו עם תלבושות רבות ושונות ולתת לך תחושה של סגנון ותחכום.

 

שעון יד הוא שעון שמולבש על פרק כף היד

לרוב מדובר בצמיד עם לוח שעון שמציג את השעה באמצעות מחוגי שעות ודקות, ולפעמים שניות.

מכשירי מדידת הזמן הראשונים שנענדו על פרק כף היד נוצרו במאה ה-16, אך אלה היו כבדים ולא נוחים: לעתים קרובות הם היו מחליקים על הזרוע או משתחררים מרצועות הבד שלהם. הבעיה נפתרה בשנת 1814 כאשר יאשיהו אמרי המציא גרסה משופרת של "סרט היד" הקודמת שלו. זה כלל רצועה עם קצה אחד קשור לפרק כף היד, בעוד הקצה השני היה מצויד בחוגה קטנה. החוגות רשמו דקות עד 60 דקות אחרי כל שעה, אך לא שעות או שניות.

רק עד מלחמת העולם הראשונה, פרק כף היד

שעוני יד לגבר היו פעם סימן למעמד וכוח. עכשיו, הם חלק יומיומי מהחיים. לא קשה למצוא שעון יד המושלם לכל אירוע.

חשוב לבחור שעון שמתאים לסגנון ולתקציב שלך. ניתן למצוא שעונים בסגנונות רבים ושונים, כולל קלאסי, קז'ואל, לבוש, ספורטיבי או אוונגרד. הם עשויים עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר בחומרים כגון טיטניום ופלדת אל חלד.

אל תעצרו כאן
יש עוד מה לגלות