האם ובמה השכרת קרוואנים בארץ שונה בהשכרה בחו"ל?

השכרתם קרוואן בטיול שלכם בדרום אמריקה לפני שנים ואתם חושבים שאתם מומחים בקרוואנים? תנו לנו רגע להוריד אתכם אל הקרקע, בקטע טוב כמובן, ולהגיד לכם שיש הרבה דברים שאתם עוד צריכים לדעת בקשר להשכרת קרוואן ולהתנהלות בו. בטח אם עכשיו אתם כבר לא צעירים חסרי כל תנאים והפכתם למשפחה, או זוג בוגר שאוהב ורוצה לשמר את תנאי המחייה שלו.

השכרת קרוואנים בישראל, מה אתם חייבים לדעת? בואו לקבל טיפים ששווים זהב ממקצוענים.

 

השכרת קרוואנים בארץ

ארץ ישראל מתאפיינת בנופים מהממים ומגוונים. מהצפון הירוק וההררי ועד למדבר, דרך הכינרת הקסומה, ים המלח, מושבים ונחלים עוצרי נשימה וכו'. קרוואנים להשכרה בכינרת שונים בתכלית מהשכרתם בארצות הברית או בחו"ל באופן כללי. כל מי שאוהב לטייל יודע שהדרך לנסוע ולנצל את הטבע ולהתקרב אליו היא באמצעות קרוואן.
שירותים להשכרת קרוואן מאפשרים לכם לנסוע עם האהובים שלכם במקסימום נוחות ומינימום הוצאות שהרי אתם נוסעים עם בית על גלגלים. הדבר היחיד שאתם זקוקים לשים לב אליו הוא בחירת הקרוואן הנכון. ותקין.

 

קריטריונים לבחירת חברת השכרה

נושא הקרוואנים להשכרה בישראל שונה בתכלית מהשכרת רכב. אמנם בשני המקרים מדובר על כלי שמסיע אותנו מנקודה לנקודה והם עולים על הכביש אך לא כל חברה יודעת או רוצה לטפל בקרוואנים שלה במקצועיות או בהשקעה הנדרשת. מעבר לכך חשוב לבחור את סוג הקרוואן המתאים לכם ביותר ולכן אתם צריכים חברה שיש לה מגוון ושהיא גם מקצועית ואמינה.
הכנו עבורכם את הקריטריונים הכי חשובים:

 

ניסיון החברה

אם אלו הפעמים הראשונות שלכם, לא היינו ממהרים לפנות לחברה צעירה עם קרוואנים חדשים ונוצצים. הקרוואנים צריכים להיות במצב טוב, אבל הותק של החברה יכול לשמש ולעזור לכם רבות. החברה תוכל לתת לכם טיפים מעולים להתנהלות נכונה והיא תדע לתפעל מצבים של תקלות שצצות או בעיות שתקלעו אליהן. חברות עם ותק יכולות גם להמליץ לכם על מסלולים ולהכיר שבילים וחניונים סודיים, להמליץ לכם על נקודות עצירה ולתת לכם הרגשת ביטחון כללית.

 

מגוון וסוגי קרוואנים

לא כל קרוואן מתאים לכל לקוח ואת זה חברת קרוואנים מקצועית יודעת. זוגות יכולים להסתפק בקרוואנים קטנים יותר מאשר משפחות עם 3 ילדים שצריכות מרחב ופתרונות יצירתיים. כמו כן גם לא כל אדם שיש לו רישיון בהכרח יסתדר עם נהיגה בקרוואן. חברה ותיקה ורצינית תספק לכם מגוון אופציות ואפשרויות בחירה.

 

שירות

רוב הנסיעות מקיימות ללא תקלות מיוחדות. אבל כמובן שלפעמים תקלות קורות ואף אחד לא מזמין אותן. חשוב שתרגישו שיש לכם למי לפנות שיודע לטפל במצב.

 

לסיכום

חברות השכרה בעלות ותק עובדות כמו מכונה משומנת. היתרונות שלה משמעותיים ואנחנו חושבים שכמעט כולם נכתבו כאן.

בהצלחה ותהנו!

אל תעצרו כאן
יש עוד מה לגלות