אינסטגרם היא אפליקציית מדיה חברתית המשמשת מיליוני אנשים ברחבי העולם

אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית המאפשרת למשתמשים לפרסם תמונות וסרטונים. אינסטגרם נוצרה בשנת 2010 וגדלה ליותר מ-700 מיליון משתמשים פעילים חודשיים נכון לשנת 2018.

ניתן להשבית את פלטפורמת המדיה החברתית על ידי כיבוי אפליקציית אינסטגרם בטלפון, או על ידי השבתת החשבון באתר.

דרך אחת להשבית את אינסטגרם היא על ידי כיבוי האפליקציה באייפון או במכשיר iOS אחר. כדי לעשות זאת, עבור אל "הגדרות" ואז "כללי", ואז "שימוש באייפון/אייפד" ואז "אינסטגרם". המשתמש יכול לכבות את האפליקציה באמצעות לחצן החלפה בחלק העליון של מסך זה.

דרך נוספת להשבית את אינסטגרם היא על ידי ביטול הפעלה של חשבון באתר האינטרנט שלה, www.instagram.com, שלוקח כ-10 דקות לביטול זמני ו-24 שעות לביטול קבוע. עבור אל "אפשרויות" בפינה השמאלית העליונה של כל עמוד ובחר "בטל הפעלה

חשוב לציין כי אינסטגרם תמיד הייתה פלטפורמה לשיתוף תמונות, ואין דרך להשבית את פונקציונליות העלאת התמונות.

ישנן 3 דרכים שבהן תוכל להשבית את האפליקציה במכשיר שלך:

1) בהגדרות, עבור אל כללי ולאחר מכן גלול מטה אל פרופילים וניהול מכשירים. הקש על אינסטגרם ולאחר מכן הקש על השבת.

2) בטלפון שלך, עבור אל הגדרות > פרופיל וניהול מכשירים > אינסטגרם > השבת

3) כבה את המכשיר שלך

חלק זה עוסק בהשבתת אינסטגרם. זוהי פלטפורמת מדיה חברתית שבה משתמשים יכולים לשתף תמונות וסרטונים. החברה נוסדה על ידי קווין סיסטרום ומייק קריגר ב-2010, ונרכשה על ידי פייסבוק ב-2012 תמורת מיליארד דולר.

משתמשים יכולים להשבית את אינסטגרם בטלפונים הניידים שלהם על ידי מעבר להגדרות האפליקציה. זה ימנע מהם לראות או לפרסם משהו באפליקציה.

משתמשים יכולים גם להשבית את אינסטגרם על ידי כניסה לחשבון שלהם באופן מקוון, מעבר אל "ערוך פרופיל", גלילה מטה אל "אפליקציות", לחיצה על "השבת פלטפורמות", ולאחר מכן בחירת האפליקציה שהם רוצים להשבית מתוך רשימה של אפשרויות שמופיעה.

הדרך האחרונה שמשתמשים יכולים להשבית את אינסטגרם היא על ידי שינוי הסיסמה שלהם מתוך האפליקציה עצמה.

אינסטגרם היא אפליקציית מדיה חברתית לשיתוף תמונות וסרטונים שפותחה על ידי קווין סיסטרום ומייק קריגר, ולאחר מכן נרכשה על ידי פייסבוק באפריל 2012.

האפליקציה מאפשרת למשתמשים להעלות תמונות וסרטונים באופן ציבורי או פרטי. משתמשים יכולים גם להחיל מסננים דיגיטליים על התמונות שלהם. מטרת החברה היא לתת השראה למשתמשים לשתף עוד רגעים מחייהם.

אחד הפיצ'רים הפופולריים ביותר באינסטגרם הוא היכולת של משתמשים לשתף תמונות כסטורי, או אוסף תמונות המוצגות בסדר כרונולוגי עם סרטון לולאה בסוף.

אינסטגרם היא אפליקציית מדיה חברתית המאפשרת למשתמשים לצלם ולשתף תמונות וסרטונים. היא נוצרה על ידי קווין סיסטרום ומייק קריגר בשנת 2010. האפליקציה זמינה הן בפלטפורמות אנדרואיד והן בפלטפורמות iOS. ניתן להשתמש באינסטגרם כדי לערוך את התמונות עם פילטרים, להוסיף טקסט, מדבקות, ציורים וכו' לפני העלאתן.

זו כבר לא רק אפליקציית שיתוף תמונות; זוהי קהילה מקוונת שבה אנשים יכולים לחלוק את חיי היומיום שלהם עם אחרים. אבל מה אם אתה רוצה להשבית את אינסטגרם?

במאמר זה אנו הולכים לדבר על איך אתה יכול להשבית את אינסטגרם בטלפון אנדרואיד או במכשיר האייפון שלך.

אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית שהקלה על תקשורת עם חברים ובני משפחה. זה גם עזר לאנשים לחלוק את תחומי העניין והחוויות שלהם בצורה יצירתית. עם זאת, יש מקרים שבהם אינסטגרם הופכת להתמכרות לא בריאה, מה שעלול להוביל לחרדה ודיכאון. להלן כמה מהדרכים שבהן תוכל להשבית את אינסטגרם בטלפון שלך.

אתה יכול להשתמש בבקרת ההורים המובנית של האפליקציה כדי להגביל את הזמן שהילד שלך מבלה באינסטגרם בכל יום. אתה יכול גם לכבות התראות לאינסטגרם בהגדרות הטלפון שלך כדי שלא תסיח את דעתך מהן.

ישנן סיבות רבות מדוע אולי תרצה להשבית את אינסטגרם. אולי אתה רוצה לצמצם את הסחות הדעת, או אולי אתה פשוט לא מעריץ של האפליקציה. לא משנה מה הסיבה, קל באופן מפתיע להשבית את אינסטגרם בטלפון שלך.

שלב 1: פתח את ההגדרות

שלב 2: הקש על "אינסטגרם"

שלב 3: כבה את "הפעל אינסטגרם"

אינסטגרם הוא אתר מדיה חברתית לשיתוף תמונות וסרטונים. עם זאת, ישנן סיבות רבות מדוע אנשים עשויים לרצות להשבית את אינסטגרם. מאמר זה יראה לך כיצד להשבית את אינסטגרם במכשיר האייפון או האנדרואיד שלך.

1) מצא את האפליקציה בחנות האפליקציות של הטלפון שלך והתקן אותה אם עדיין לא עשית זאת.

2) פתח את האפליקציה ולאחר מכן הקש על סמל הפרופיל בתחתית המסך.

3) גלול מטה והקש על "כבה".

4) אשר שברצונך להשבית את אינסטגרם על ידי הקשה על "כבה" שוב.

5) השבתת בהצלחה את אינסטגרם!

כשאנחנו מדברים על השבתת אינסטגרם והאפליקציה, אנחנו חושבים על פלטפורמת המדיה החברתית לשיתוף תמונות וסרטונים שזמינה ב-iOS וב-Android.

עם זאת, כאשר אנו משביתים את אינסטגרם, זה אומר שאנו מכבים את השירות או האפליקציה. ניתן לעשות זאת באמצעות מספר דרכים כגון מחיקת האפליקציה מהמכשיר או על ידי כיבוי נתונים עבור האפליקציה.

אינסטגרם היא אחת מאפליקציות הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר בעולם. עם האפליקציה הזו, אתה יכול לשתף את חייך עם החברים והמשפחה שלך באמצעות תמונות וסרטונים. אבל מה אם מישהו רוצה להשבית את אינסטגרם?

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לעבור לתפריט ההגדרות בטלפון שלך. משם, הקש על "אינסטגרם" ולאחר מכן "השבת". פעולה זו תעביר אותך למסך הכולל רשימה של כל האפליקציות המותקנות כעת בטלפון שלך. תצטרך להקיש על "השבת" ליד השם של אינסטגרם כדי להשבית אותו.

יש דרך להשבית את אינסטגרם בטלפון שלך. כל מה שאתה צריך לעשות זה ללכת להגדרות הטלפון שלך, לגלול למטה ולהקיש על "אינסטגרם". המסך הבא יציג בפניכם שלוש אפשרויות: "כבה", "מחק" ו"שמור".

"כבה" ישבית את האפליקציה כך שאף אחד לא יוכל לגשת אליה.

"מחק" ימחק את האפליקציה מהטלפון שלך כך שלא ניתן יהיה להשתמש בה כלל.

"Keep" ימחק את האפליקציה מהטלפון שלך אבל ישאיר אותה שלמה במכשירים אחרים.

אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית המאפשרת למשתמשים לשתף תמונות וסרטונים.

לאפליקציה יש יותר ממיליארד משתמשים חודשיים פעילים נכון ליוני 2018.

אינסטגרם נמצאת בבעלות פייסבוק, בע"מ, שרכשה אותה באפריל 2012 תמורת כמיליארד דולר במזומן ובמניות.

הוא נוצר על ידי קווין סיסטרום ומייק קריגר, והושק באוקטובר 2010 באופן בלעדי ב-iOS. גרסת אנדרואיד שוחררה שנתיים מאוחר יותר, באפריל 2012, ואחריה גרסת Windows Phone במאי 2012. בדצמבר 2013, אינסטגרם הגדילה מ-13 מיליון ל-16 מיליון את מספר האנשים שיכולים לקבל הודעות ישירות מ-150 אנשים לכלל רשימת החברים שלהם; שינוי זה נתפס כדרך להגביר את המעורבות. בספטמבר 2016 שוחררו סיפורי אינסטגרם עם פונקציונליות ארעית המאפשרת למשתמשים לפרסם תמונות וסרטונים שנעלמים לאחר 24 שעות; התכונה חיקה את הפונקציונליות של Snapchat עם פונקציית הסיפורים שלה.

באוקטובר 2017 הודיעה אינסטגרם

אל תעצרו כאן
יש עוד מה לגלות
זה לא קל לבחור קעקוע

בחירת קעקוע היא החלטה גדולה. זה יכול להיות סמל של החיים שלך, האמונות שלך, או סתם משהו שאתה רוצה לזכור. העצות הבאות יעזרו לך למצוא